בית הספר "הנרקוד" הוקם ע"י נעם סלע בשנת 2002 והוא מתמחה בלימוד סלסה, ריקודים לטיניים וסלוניים, גם לאנשים ללא רקע קודם בריקוד. המשתתפים בתוכנית הלימודים, יזכו תוך פרק זמן קצר יחסית, לרקוד בחופשיות בסגנונות השונים, כגון: סלסה, ממבו, צ'ה צ'ה צ'ה, רוקנ'רול, רומבה, מרנגה, פאסו- דובלה, סווינג, טנגו ועוד. בנוסף, לצד צעדי הבסיס ומגוון הווריאציות השונות, המשתתפים זוכים ללמוד גם את העקרונות החשובים בריקוד, כגון: יציבה נכונה, פיתוח חוש הקצב והקואורדינציה, הובלה ועוד, ורוכשים ביטחון עצמי.

אם ברצונכם ללמוד לרקוד סלסה, ריקודים לטיניים או ריקודים סלוניים בשרון ובמרכז, תוכלו למצוא שפע פעילות המתקיימת בכל האיזור וגם בירושלים (ת"א, נתניה (פולג+ קריית השרון), פתח תקווה ורעננה).

הקבוצות מחולקות לפי הרמות השונות (מתחילים, בינוניים, מתקדמים), כאשר חלק מהמשתתפים באים בזוגות, וחלקם באים לבד, ואז ניתן למצוא בן/ בת זוג על הרחבה. כמובן עם הכוונה ועזרה שלנו.

תכנית הלימודים מתבססת על שיעורים בקבוצות קבועות על בסיס של פעם בשבוע, כאשר לצד השיעורים אנו מקיימים מערך שלם של פעילויות נוספות (סדנאות העשרה, מרתונים של ריקודים, מסיבות ועוד) אשר נועדו להעשיר את המשתתפים ולאפשר להם להתקדם במהירות רבה יותר.

אבל יודעים מה?
אל תאמינו לנו. שאלו את תלמידינו הוותיקים, אלה אשר התחילו בדיוק כמוכם, עם חששות וספקות: לגבי עצמם, הריקודים השונים, בן/ בת הזוג וכו'. הם בוודאי יספרו לכם שבהתחלה זה היה קצת מוזר ואולי אפילו מביך וגם שלא תמיד מצליחים בפעם הראשונה. אבל הם גם יספרו שאחרי שיעורים בודדים (הרבה יותר מהר ממה שנדמה לכם) הצעדים מתחילים להסתדר, ההצלחה באה ואיתה תחושה עילאית של התרוממות רוח כתוצאה מהתגברות על מכשול אותו מעולם לא עברתם קודם לכן .
הנכם מוזמנים להיכנס להמלצות ותגובות ולהתרשם במו עיניכם, אבל הכי טוב זה שתבואו לבדוק בעצמכם.

התקשרו עכשיו: 09-7969202   052-4530046