המלצות ותגובות

סיפורי הצלחה - תלמידים מספרים על חוויות מ"הנרקוד" 

recommendations

הצטרפותי לבית הספר וההתמדה (מספר פעמים בשבוע...) פתחה בפניי עולם קסום מלא בתחושות מדהימות! אני מאחלת שלכל אחד יהיה את האומץ להגשים את חלום הריקוד שלו...זהו שביל נהדר בהרפתקת החיים שניתן להפיק ממנו כל כך הרבה טוב שקשה להבין איך אפשר בלעדיו..

עדי ארבלי

הגעתי ללא כל רקע קודם בריקוד, הייתי חסר ביטחון, ולא חשבתי ולו לרגע שהריקוד הוא בשבילי...והיום, אני רוקד למעלה משנה.

איכות חיי השתפרה לחלוטין, מצאתי עצמי בסביבת אוכלוסיה נעימה של תלמידים מקסימים ומודרך על ידי צוות מקצועי, תומך, אוהב ומסור. ההשקעה הזו, הניבה מבחינתי פירות אדירים: הנאה מרובה, שיפור הביטחון העצמי שלי, שיפור היציבה ויכולת התנועה שלי בצורה בלתי רגילה, ואושר גדול שבא לידי ביטוי ברוגע, כיף ופתיחות חברתית..

גדי פרנק, אבן יהודה

אמש במסיבה ממש נהנתי- יכולתי לבטא עצמי בתחום הריקוד ולהרגיש שזה עובד בדיוק כמו שאתם מלמדים. עבורי זה פשוט להגשים חלום- לדעת לרקוד ולרקוד. וכל זה בזכותך ובזכות הצוות המלווה שלכם!

רוני פרידמן

 היי נעם,

אני חייבת לומר לך שבאמת אני כל פעם מחדש שואלת לעצמי כמה אנרגיות יש לבן אדם הזה? כמה רעיונות יצירתיים הוא שולף כל פעם ומפתיע אותנו?

בית ספר הנרקוד הוא לא בית ספר רגיל שבאים לשיעור ובזה תם העניין, אלא משפחה שכיף כל פעם להיפגש לעשות דברים יחד לרקוד ולהנות.

בזכות האופי הנעים שלך, האנרגיות המרץ, המורים המקסימים שלך אחד אחד- שנבחרו בקפידה רבה ושהתאימו עצמם לקבוצות, בית ספר הזה יכול להיות לדוגמא ולמופת. 

בברכה, יולנד דהאן
מנהלת מרכז הלימוד, האוניברסיטה הפתוחה בנתניה

נעם,

..שנים שאנחנו חולמים על היום שנפרגן לעצמינו ונלמד לרקוד סלסה. היינו מתים על המוסיקה הזאת, והריקוד שלה כזה חושני ומדליק. אבל עד היום זה היה נשאר רק חלום.

עכשיו זה ברור למה היה שווה לחכות...
אנחנו מאד נהנים ללמוד ממך- אתה כל כך נעים וסובלני וזוכר את השמות של כולם. זריז-מחשבה, ברור בהסברים שלך, יודע לתקן בנעם, וגם לא שוכח להיות מצחיק. אבל הכי כיף לראות כמה אתה אוהב את מה שאתה עושה! 

אורלי ועודד נתנאל

לאחר 3 ימים של כייף ו-חוויה מקסימה במלון גינוסר חזרתי אדם חדש זו הייתה התנתקות טוטלית מכל החיים היומיום..

מבחר העצום של סדנאות בו זמנית שאפשר לכל אחד למצוא את עצמו במקום המתאים לו. נחשפתי לראשונה לכל כך הרבה סגנונות ריקוד שזו הייתה חוויה שלא תישכח.

כל האירוח השפע היחס החם, תשומת הלב המירבית מכל הצוות, האיכפתיות והכל ניתן מכל הנשמה ובאהבה. ואיזה ארגון! הכל מתוקתק מאורגן למופת פרויקט כזה של 240 איש זה לא הולך ברגל. תמיד היה בכל מקום בדק שאל התעניין שהכל הולך לפי התוכנית. 

תודה על הכל,
גאה להיות חלק מבית הספר הנרקוד!
י.

 וכעת לאתנחתא קצרה: בואו נציץ רגע למה שעושים באמת חברי צוות"הנרקוד"בזמנם החופשי...

תמונות מערב הגיבוש שהיה לנו בבית של יעל (מאי 2012):

צוות בזמן החופשיצוות בזמן החופשי

צוות בזמן החופשיצוות בזמן החופשיצוות בזמן החופשי

נעם,

בתחילת דרכנו כרקדנים פחדנו שלא נתפוס את החומר ושנהיה מתוסכלים. בעיקר פחדנו שנראה מטופשים. אבל... אתה תמיד מסביר מצוייין, אלוף בלפרק את התרגילים ולהסביר אותם כך שתמיד מצליחים בסוף, ומעולה בלגרום לנו לזכור את מה שלמדנו. חוץ מזה, אתה רואה כל אחד ואחד וזה נותן הרגשה טובה.

נשארנו ואנחנו ממשיכים כי זה לא רק כיף אלא גם חשוב לזוגיות! לא סתם זוגיות אלא כזאת שהבעל צריך לנווט ולהחליט והאישה צריכה לקלוט את הסימנים ללא מילים ללכת אחריו...

נטע וחיים גרנות

 נעם יקר,

תודה עמוקה לך מלבנו על סוף שבוע קסום של שיכרון חושים, שופע ריקודים, מסיבות, אוכל טעים ויחס חם ואישי במלון גינוסר.

ולמורים המדהימים והמקצועיים ברמות על המון תודה והערכה על המרץ, ההשקעה והסבלנות שהשקיעו בנו, ועשו הכול שנהנה ונחווה סוף שבוע בלתי נשכח שכזה. יישר כוח איש יקר!

מכל הלב ובאהבה,
ציונה אבירם

 נעם היקר!

אני רוצה להגיד המון תודה על הארגון המדהים של סופ"ש מושלם במלון גינוסר! הכל היה מתכונן עד הפרט האחרון!

נהניתי מכל רגע: מהמלון המקסים עם הנוף המדהים, מהפיתויים הקטנים שעמדו בחוץ אחרי כל סדנה, מהסדנאות המעשירות והמגוונות והמתוכננות בקפידה, שהיו מהנות יותר מאי פעם, מהמורים המקסימים שאתה כבר יודע שיש לך בצוות, מההרקדות המהנות שתמיד נראות קצרות מדי גם אחרי כמעט 5 שעות, וזה נראה כאילו אפילו הזמנת את מזג האוויר מראש!

אחרי שלושה סופי שבוע איתכם כל פעם יש לי יותר חשק שיגיע הסופ"ש הבא!
אז שוב תודה על הכל לך ולצוות המהמם שיש לך!

אוהבת המון!
לילי ריידר

<<להמשך קריאת התגובות מהלקוחות היקרים שלנו