ריקוד חתונה

ריקוד חתונה רומנטי

זהו זה. הגיע הרגע הגדול שלכם כזוג. ומגיע לכם לציין זאת באופן מיוחד אשר יבטא את הזוגיות שלכם: עם החברות וההקשבה, הנתינה והקבלה, הרומנטיקה והאהבה.

ומה יותר הולם את המעמד מאשר ריקוד חתונה?!

בליווי צמוד ועם המון יחס אישי נלווה אתכם מתחילת התהליך ונסייע בבחירת השיר המתאים לריקוד החתונה שלכם, נרכיב כוריאוגרפיה מדליקה וכיפית, ונגרום לכם להרגיש שאתם "רוקדים עם כוכבים". והכל לפי טעמכם, בריקוד זוגי אישי שלכם.


אז אם בא לכם ריקוד רומנטי או ריקוד חתונה תוסס במיוחד,
אם אתם בקטע של סלואו חתונה או שדווקא בא לכם לפרוץ מסגרות ולגוון,
אם מתחשק להפתיע את אורחיכם עם ריקוד חתונה מסוגנן ומקורי, 
זו ההזדמנות שלכם להגשים את החלום שמחכה לפרוץ החוצה!

אל תהססו ופנו אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה ואנחנו נסייע לכם להרכיב ריקוד חתונה מרשים שיהפוך את האירוע המרגש לחוויה בלתי נשכחת!!!!

ולסיום, קבלו טיפ קטן : מהניסיון שלנו, בשבועיים שלפני החתונה בוודאי תהיו מאד עסוקים. על כן אנו ממליצים להתחיל להתכונן לריקוד החתונה שלכם כ-6- 10 שבועות מראש. הדבר יעזור לכם להכין ריקוד זוגי מהוקצע יותר, ולעבור את התהליך בצורה רגועה ומהנה.

כמו כן כדאי לדעת מראש, עד כמה שניתן, באיזה סגנון תרצו לרקוד: ריקוד תוסס כדוגמת הסלסה, רוקנ'רול, בצ'אטה או צ'ה צ'ה....? ואולי בכלל אתם יותר בכיוון של ריקוד רומנטי כגון ואלס, טנגו, רומבה, או סלואו חתונה. מבחינתינו הכל אפשרי, ואנחנו נסייע לכם להפוך את החלום למציאות!

ריקוד חתונה סלסה

 

ריקוד חתונה מהצעדים הראשונים בחזרות עד הריקוד המושלם ביום החתונה

 

ריקודיאלוג

ריקוד חתונה וריקוד זוגי

רבות דובר על כך, שתקשורת טובה לך, הגבר היא לא התקשורת הטובה לך, האישה.
בשבילך, כאישה - אהבה זה שאת מדברת והוא מקשיב לך.
ובשבילך, כגבר - זוגיות טובה זה שורה התחתונה. קצר ולעניין.

אז איך יוצרים שפה שלישית, שמתאימה ומובנת לשניכם?

את השפה הזו יצרנו ממש בשבילכם, הגברים והנשים שמאמינים בחיים בשניים, ובאמת רוצים להצליח בהם ולאורך זמן.

את הריקודיאלוג פיתחנו ביחד מתוך הבנה שלגברים ולנשים אמנם שפות שונות, אבל בהחלט ניתן לגשר ביניהן. הריקודיאלוג מחבר בין האימון הזוגי לריקוד ההרמוני באמצעות כלי ייחודי וחדשני הנקרא ייעוד זוגי.

הייעוד הזוגי הינו תהליך קצר, שמטרתו לאפשר לזוגות לתפקד במיטבם ולאורך זמן. הוא נבנה ומתבטא בהצהרה משותפת, הכוללת את הערכים המשותפים של בני הזוג, חושפת את ההבדלים ביניהם, מקרבת ומגשרת עליהם בעוצמה.

רונית – האישה והמאמנת, באה עם המילים, ונעם, הגבר ומדריך הריקודים, בא עם המעשים והצעדים.

בריקודיאלוג רונית עוזרת לכם לחשוף את הייעוד הזוגי שלכם ונעם מלמד אתכם לרקוד אותו ולתת לגוף לבטא בתנועה את הלמידה שאם אתם זוגות אוהבים שוכחים לרגע מה חיבר אתכם בלהט חיזרו לייעוד הזוגי שלכם ורקדו אתה הגבר תתקרב לאישה שלך ותראה לה את אהבתך ואת האישה תניחי את המילים שלך בתוך התנועה ואחר כך הבעל כבר יקשיב לך...