1. "מעולם לא רקדתי בעבר... האם גם אני יכול ללמוד לרקוד?"
בוודאי! ב"הנרקוד" אנו מתמחים בלימוד של אנשים ללא רקע קודם בריקוד. אנו מפשטים את הצעדים המורכבים ומרכיבים את הצעדים הפשוטים לכלל ריקוד מהנה וקל... וחוץ מזה, איך תלמדו אם לא תבואו?


2. "אני רוצה ללמוד אבל אולי זה לא בשבילי..."
כמה פעמים שמענו את המשפט הזה...
גם אם נראה לכם שאתם היחידים עם "שתי רגליים שמאליות", דעו לכם כי אתם בחברה טובה. אנו מתייחסים לכל אחדשמגיע לקבוצות המתחילות כחסר ניסיון בתחום, ועל כן אנו מעניקים הרבה יחס אישי והדרכה צמודה באופן שיאפשר לכל אחד להצליח.


3. "תוך כמה זמן אדע לרקוד?"
בן אדם ממוצע זקוק לכ- 12 שיעורים על מנת לרכוש את הבסיס, ואח"כ השמיים הם הגבול. בכל מקרה, חשוב לזכור כי הריקוד אינו דבר הנלמד בין לילה; זהו תהליך הדורש זמן והשקעה וקצב ההתקדמות הוא נגזרת של ההשקעה: ככל שתשקיעו יותר (שיעורים יותר תכופים, מסיבות וכו'), ההתקדמות תהיה מהירה יותר.
אנחנו מתחייבים להיות כאן איתכם ובשבילכם, עם חיוך רחב, הדרכה אישית וסבלנות אין קץ החל מהצעד הראשון.


4. "כמה זמן נמשכים השיעורים?"
כל שיעור נמשך שעה, וכמות השיעורים הינה ללא הגבלה. נקודת הפתיחה הינה מהרגע שהצטרפתם ונקודת הסיום תקבע על ידיכם. מי שירצה ימשיך עימנו שבועות בודדים ומי שירצה ישאר גם שנה, שנתיים, חמש שנים ואף יותר.


5. "איזה סיגנונות אלמד לרקוד?"
בתור "מנה עיקרית" אנו מגישים את הסלסה, אך מקפידים לגוון ולתבל באחד מן הסגנונות הקלאסיים כגון: רומבה, רוקנ'רול, טנגו ועוד.

6. "האם חייבים לבוא עם בן/ בת זוג?"
ממש לא! לצד זוגות רבים המגיעים יחדיו, ישנם גם רבים אשר מגיעים בגפם, כך שבהחלט ניתן למצוא בן/בת זוג על הרחבה. אנו, מצידינו, עושים הכל על מנת להתאים לכל אחד ואחת את בן/בת הזוג המתאימים ביותר.
מהניסיון שלנו, כמעט כל מי שמגיע ללא בן/בת זוג, סופו למצוא פרטנר הולם, גם אם זה לוקח עוד מפגש- שניים עד שהדברים מסתדרים, ועל כן מומלץ להתאזר בסבלנות.


7. "איזה סוג של אנשים באים ל"הנרקוד"?"
"הנרקוד" פתוח לכולם אך אינו בהכרח מתאים לכולם. אנו מכוונים גבוה ואיננו מתפשרים על איכות. דרישותינו האנושיות הגבוהות, הן מצוות ההדרכה והן מהתלמידים, מבטיחות את האיכות המדוברת.

אם ברצונך לפגוש, להכיר ולשהות בחברתם של אנשים איכותיים, "הנרקוד" זה המקום בשבילך!


8. "האם אתם דורשים התחייבות?"
רצוי בהחלט! הריקוד הינו תחום אשר דורש השקעה וזמן. לרצף ולהתמדה חשיבות ראשונה במעלה ובלעדיהם יהיה קשה להתקדם. כמובן שמדי פעם מפסידים שיעור, אך אם באופן קבוע, הנכם מתכוונים להגיע רק פעם אחת בחודש, מוטב שתמתינו עד שתוכלו להתמיד.


9. "כמה זה עולה?"
אנו מציעים מספר מסלולי התקשרות, כאשר כל אחד בוחר את מה שמתאים לו, בהסתמך על מספר השיעורים אשר ברצונו לקחת, משך הזמן אליו הוא רוצה להתחייב וכו'. בעיקרון, ניתן ללכת על כרטיסיה או מנוי, שיעור בודד בשבוע או מספר שיעורים וכו', כך שהמחירים משתנים בהתאם. העיקרון הוא שכל שמתחייבים ליותר,- מצליחים יותר ומשלמים פחות.


10. "איך מצטרפים?"
יוצרים עימנו קשר, מקבלים ייעוץ והכוונה לקבוצה הכי מתאימה, ומצטרפים!

זיכרו את שאמר קונפוציוס: "אנשים חיים כאילו לעולם לא ימותו ומתים כאילו מעולם לא חיו".
אז שימו את החששות והספקות בצד, אל תהססו ובואו לרקוד!אם יש לכם שאלות נוספות, הרגישו חופשי לפנות אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.
לפרטים נוספים ניתן להתקשר ל-  09-7969202     052-4530046