סוף שבוע קסום של נופש וריקודים בכפר נופש מעגן: 27-29.11.2014

כמדי שנה, זו הפעם התשיעית ברציפות בה נצא ל-סוף שבוע קסום של נופש וריקודים על שפת הכינרת ונתארח ב"כפר הנופש מעגן". סוף השבוע מאורגן ע"י בתי הספר "Love2Dance" מירושלים ובית הספר "הנרקוד" מאיזור השרון והמרכז, והוא מיועד לתלמידים השונים של בתי הספר הנ"ל כמו גם לתלמידים ורקדנים מבתי ספר אחרים. האירוע משלב סדנאות ריקוד מגוונות, כיפיות ומאתגרות לצד נופש ומרגוע, הוא מיועד לתלמידים מכל הרמות (גם אם אתם רוקדים רק חודשיים- שלושה) והוא יתקיים בתאריכים 27- 29 לנבמבר 2014 (חמישי- שבת) אך ניתן לבוא גם רק ללילה אחד (אגב- ניתן להביא ילדים).

לוח זמנים כללי

יום חמישי
14:30 הגעה וקבלת חדרים
אולם א' אולם ב' אולם ג'
16:30 אריאלה> ואלס אנגלי (מתחילים+ בינוניים): רומנטיקה ואצילות בריקוד הקלאסי משה> רומבה (בינוניים+ מתקדמים): לפתוח את הריקוד הזוגי במשחק מקדים... נעם> סלסה עם טוויסט של רומבה (בינוניים+ מתקדמים) > נעשה ווריאציה חמודה ברומבה, ולאחר מכן נשאיר את אותם הצעדים, אך נבצע אותה עם מוסיקה של סלסה.
17:30 אריאלה> טנגו (מתחילים+ בינוניים): דרמה וחושניות עם ניחוח ארגנטינאי משה- פוקסטרוט (בינוניים+ מתקדמים): היכרות עם הריקוד האהוב על פרד אסטיר וג'ינג'ר רוג'רס נעם> בוגלו (מתקדמים)- בדגש על זריזות רגליים
19:30 ארוחת ערב
יום שישי
7:30- 9:30 ארוחת בוקר
אולם א' אולם ב' אולם ג'
11:00 אריאלה> צ'ה צ'ה (מתחילים-בינוניים לא בזוגות): קומבינציה מדליקה הכוללת שינויי קצב וסיבובים. משה> טריפל סווינג (מתקדמים): סיבובים מהירים בשלושה צעדים, ושובבות קופצנית... נעם> סיור בעקבות ההתיישבות בעמק הירדן: נבקר בבית הקברות של כנרת ונכיר את הדמויות הראשיות של הציונות ושל ארץ ישראל הישנה והטובה (ברל כצנלסון, א.ד גורדון, רחל המשוררת, שאול אביגור, נעמי שמר ועוד); נבקר ב"גן רחל" שם נשמע את הסיפור על הבאת חוטרי התמר מעיראק, וכמובן- נפתור את החידה: מי הייתה בובה... (הסיור הינו גמיש, נתון לשינויים ותלוי גם במזג האוויר)
12:15 אריאלה> רוקנ'רול (מתחילים-בינוניים): לרקוד שובב בשילוב בעיטות, צעדים כפולים וסיבובים בשלושה צעדים. משה> צ'ה צ'ה (מתקדמים לא בזוגות): קומבינציה מדליקה הכוללת שינויי קצב, סיבובים, וטכניקה לטינית. נעם> סיור בעקבות ההתיישבות בעמק הירדן
הפסקת צהריים
13:30 הגעה וקבלת חדרים
15:15 התכנסות והרקדת פתיחה
16:00 בת אל> תנועה נשית (לנשים בלבד, מכל הרמות): בנות יקרות! בואו ללמוד איך להכניס יוקרתיות ואלגנטיות לריקודכן, לטשו את סגנונכן ולימדו לנוע באופן נשי משוחרר נעם> סלסה עם טוויסט של רומבה (מתחילים+ בינוניים) > נעשה ווריאציה חמודה ברומבה, ולאחר מכן נשאיר את אותם הצעדים, אך נבצע אותה עם מוסיקה סלסה. ויקטור> סדנת BODY MOVEMENT  לגברים בלבד (אופציונאלי-ניתן לעשות בנים מול בנות) סדנה העוסקת בסגנון ועידון תנועתי , יכולת הפרדה ושליטה בגוף
17:15 בת אל> ואלס וינאי (בינוניים+ מתקדמים): הריקוד הראשון שנוצר בעולם הריקודים הסלוניים, בנשפים בארמונות אירופה. ריקוד מהיר ומאתגר. נעם> בצ'אטה לכל הרמות (נדרש ידע בסיסי) ויקטור> סמבה (בינוניים + מתקדמים>הסדנה תתקיים בעבודה פרטנית ולא בזוגות)– סדנה בדגש על עבודת גוף, תנועתיות ,אלסטיות ודינאמיקה בין חלקי הגוף השונים. סדנה מאתגרת וכיפית!
19:00- 20:30 ארוחת ערב
21:30 מסיבת ריקודים והופעות
יום שבת
7:30- 9:30 ארוחת בוקר
אולם א' אולם ב' אולם ג'
10:30 שירן> למבדה (לכל הרמות): יוסי> רומבה (מתחילים+ בינוניים): לימדו ווריאציה פשוטה בדגש על הובלה נכונה תוך שימוש בשפת הגוף (ופחות ע"י משיכות/ דחיפות של היד). ויקטור > סדנת FEEL (לכל הרמות)- התחברו לגופכם ולימדו לנוע ממקורות פנימיים, תוך גילוי תנועה חדשה, יציבה חזקה יותר, והעניקו נופח חדש ומרגש לריקודים השונים. הסדנה תתבסס על מוסיקה משולבת: לטינית/ שקטה/ קצבית/ אנרגטית.
11:30 שירן> קיזומבה (מתחילים+ בינוניים): יוסי> צ'ה צ'ה צ'ה (בינוניים+ מתקדמים): בואו ללמוד וריאציה דינמית תוך התמקדות בתנועה במרחב ובדגש על מרכז הזוג (מתי להיות דינאמי ומתי סטאטי; מתי ליזום ומתי להרפות ועוד). ויקטור> החיזור הקובני (בינוניים+ מתקדמים)- הגבר כמחזר בצורתו החייתית והראשונית מול הגברת שמגיבה בגופה, בטקסיות שמשלבת תנועתיות ומשחק.
12:15 הפסקת צהריים
15:15 שירן> קיזומבה (בינוניים+ מתקדמים): יוסי> פאסודובלה (לכל הרמות): השתתפו בסדנה חזקה ועוצמתית, ורכשו עקרונות של תנועה והובלה נכונות, כגון: עוקף-נעקף, מסגרות, אחיזה וכיווני תנועה. ויקטור> סדנת IMPULSE - בהתייחסות לטנגו הארגנטינאי (לכל הרמות): הסדנה משלבת תרגילים תנועתיים שונים בדגש על מגע, הובלה /מובלות, יציבה נכונה והתנהלות תנועתית במרחב.
16:00 הרקדת סיום
17:00 שלום ולהתראות בשנה הבאה

 

לנופש שלנו ישנן שתי מטרות עיקריות: כיף ושחרור לצד למידה והתנסות, כאשר חלק מן הסדנאות יהיו יותר בדגש על התמקצעות וחלק תהיינה בבחינת פתיחת צוהר למשהו חדש והזמנה להתמקצעות עתידית. המשתתפים בסוף השבוע יזכו לשלל חוויות כגון: מפגש עם תלמידים ומורים מבתי ספר אחרים; היכרות עם סגנונות שונים; "לפתוח" את הראש לדברים חדשים ולהתנסות.

למי זה מיועד?
לכל מי שאוהב לרקוד! אנו מקפידים על חלוקה לרמות (מתחילים, בינוניים, מתקדמים), כך שכל אחד יוכל למצוא את מקומו. כמו כן, סוף השבוע הזה פתוח ללקוחות מכל המקומות, מכל בתי הספר וכו'. מי שבא, יתקבל בחיוך :)

חלוקה לסדנאות
לכל אורך סוף השבוע תתקיימנה סדנאות, כאשר הסדנאות תחולקנה ל-3 אולמות שונים, ובכל אולם ילמד סגנון שונה, על פי חלוקה לרמות: סדנאות למתחילים (תלמידים בעלי וותק של כ-3 חודשים); סדנאות לבינוניים (תלמידים בעלי וותק של שנה+); סדנאות למתקדמים (תלמידים בעלי וותק של  שנתיים+).

רמת האירוח
טובה מאד! חדרים מרווחים, ביתיים ונעימים.
אפשר להגדיר את הרמה כ-4 כוכבים.
שימו לב- האירוח מחולק ל-2 חלקים: החדרים אשר ב" וילג' " (והם מעט יותר מפנקים), והחדרים אשר במלון.
עדיפות לחדרי הוילג' תינתן לפי סדר ההרשמה, וקדימות תינתן לנרשמים לסוף שבוע שלם (2 לילות).

לוח זמנים ועלויות>>

אז איך זה היה לנו בסופי שבוע קודמים...?

קטעי וידאו מהסדנאות:

סדנת פתיחה- פוקס טרוט עם משה ואריאלה


סלסה מושחתת עם איציק


צ'ה צ'ה צ'ה למתחילים עם צח


סדנת ג'ייב עם יוליה וצח

הופעות:

הופעת סלסה של המתקדמים לפי כוריאוגרפיה של ויקטור

 

הופעת טנגו של המתקדמים לפי כוריאוגרפיה של ויקטור

 

משה ואריאלה בכוריאוגרפיה לוהטת של ג'ייב

תמונות :

סדנת זוגיות

מסיבה

סדנה


לתמונות נוספות>>

רוצים לדעת איך היה לנו בסופי שבוע קודמים? להלן מבחר תגובות:

לאחר 3 ימים של כייף ו-חוויה מקסימה במלון גינוסר חזרתי אדם חדש זו הייתה התנתקות טוטלית מכל החיים היומיום..

מבחר העצום של סדנאות בו זמנית שאפשר לכל אחד למצוא את עצמו במקום המתאים לו. נחשפתי לראשונה לכל כך הרבה סגנונות ריקוד שזו הייתה חוויה שלא תישכח.

כל האירוח השפע היחס החם, תשומת הלב המירבית מכל הצוות, האיכפתיות והכל ניתן מכל הנשמה ובאהבה. ואיזה ארגון! הכל מתוקתק מאורגן למופת פרויקט כזה של 240 איש זה לא הולך ברגל. תמיד היה בכל מקום בדק שאל התעניין שהכל הולך לפי התוכנית.

תודה על הכל,
גאה להיות חלק מבית הספר הנרקוד!
י.

נעם יקר,

תודה עמוקה לך מלבנו על סוף שבוע קסום של שיכרון חושים, שופע ריקודים, מסיבות, אוכל טעים ויחס חם ואישי במלון גינוסר.

ולמורים המדהימים והמקצועיים ברמות על המון תודה והערכה על המרץ, ההשקעה והסבלנות שהשקיעו בנו, ועשו הכול שנהנה ונחווה סוף שבוע בלתי נשכח שכזה. יישר כוח איש יקר!

מכל הלב ובאהבה,
ציונה אבירם

נעם היקר!

אני רוצה להגיד המון תודה על הארגון המדהים של סופ"ש מושלם במלון גינוסר! הכל היה מתכונן עד הפרט האחרון!

נהניתי מכל רגע: מהמלון המקסים עם הנוף המדהים, מהפיתויים הקטנים שעמדו בחוץ אחרי כל סדנה, מהסדנאות המעשירות והמגוונות והמתוכננות בקפידה, שהיו מהנות יותר מאי פעם, מהמורים המקסימים שאתה כבר יודע שיש לך בצוות, מההרקדות המהנות שתמיד נראות קצרות מדי גם אחרי כמעט 5 שעות, וזה נראה כאילו אפילו הזמנת את מזג האוויר מראש!

אחרי שלושה סופי שבוע איתכם כל פעם יש לי יותר חשק שיגיע הסופ"ש הבא!
אז שוב תודה על הכל לך ולצוות המהמם שיש לך!

אוהבת המון!
לילי ריידר

התקשרו עכשיו והבטיחו מקומותיכם: 09-7969202 052-4530046